Alu felne 16

Shitet nga: felne 03 Shk 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR   260 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Rrota Shitje 16 me goma 205-55-16. Diametër vrimë 5 * 112 ndeshje për Audi, VV, Seat, Skoda...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim