Alu felne

Shitet nga: tafa 09 Mar 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Alu felne 17 coll,çmimi ësht fiks.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim