Alufellga audi

Shitet nga: Granit 25 Dhj 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Alufellga per audi A8 ne gjendje te mir edhe gumat sjon te kqia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim