Alufellge

Shitet nga: Burim 12 Jan 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandash alumini ne gjendje te rregullt me goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim