Alufellge

Shitet nga: Burim 12 Jan 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

490 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandash alumini ne gjenje te rregullt ms goma te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim