Alufelne per pezho me kater vrima

Shitet nga: eni 02 Qer 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

175 EUR   220 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Alufelne per pezho 307 me kater vrima 15'
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim