Audi 100 cc polo

Shitet nga: arber 24 Nën 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma me bandasha si dhe rotkapne te dimrit per polo me 5 shtrafa si dhe shes jastakin e amortizerit tpar te audis 100 cc per me shum na kontaktoni ne nr e tel 044 489 333 ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim