Audi A6 A4 A3 Fellne 16 origjinal

Shitet nga: Audi 11 Shk 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 16 audi
goma t dimrit 205/55 m+s firestone
Ne gjendje te mir 4x te njejta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim