Auto Goma ''Leo-Doni'' Llugaxhi-Lipjan

Shitet nga: Auto Goma ''Leo-Doni'' Llugaxhi-Lipjan 09 Dhj 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bejm shitjen e te gjitha llojeve te gomave te reja dhe te perdorura qe te gjitha te inportuara nga zvicra , malli spo ka ardhur .
Llojet e firmave per goma te reja jan:KORMORAN , AUTOGRIP , FULLWAY , FULLRUN .
Llojet e firmave per goma te perdorura jan: MICHELIN ,CONTTINENTAL ,PIRELLI ,GOODYEAR ,BRIDGESTONE ,DUNLOP ,etj.
Po ashtu keni edhe lloje te ndryshme te Alofelgave per vetura ,gjendemi ne magjistralen prishtin ferizaj tek udhkryqi i gadimes per me shum info mundeni te kontaktoni edhe ne Viber +377 44 417 076
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim