Auto felge 20"" per audiA6

Shitet nga: Hoti 12 Tet 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes felget 20coll oreginal per Audi A6
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim