Autopolir

Shitet nga: Ismail 23 Mar 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
ofert speciale per polir vetem 10 euro te autopolir bali uk prishtin ngat gjykatave te reja ju mirpres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim