BANDASHA ORGJINAL PER VW/AUDI 16 COLL

Shitet nga: Bujar 20 Tet 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandasha orgjinal per vw dhe audi 16she ne gjendje shum te mir
Bojn per golf 5 golf 6 golf 7
Passat touran tiguan
Audi a 3 a4 a 6 etj etj

Tel 049472215 bujar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim