Bandash

Shitet nga: Bujar 23 Tet 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten bandash 16 me guma te dimrit 205/55/16 me rrotkapne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim