Bandash 13

Shitet nga: besnik 02 Nën 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten bandash 13 me guma jo te mira bajn per opell edhe per vw 1,2,3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim