Bandash 15,16 per golf 5,6 touran passat audi

Shitet nga: D 27 Sht 08:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandash 15,16 per golf 5,6 touran passat audi nga Gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim