Bandash 16 me 5 vrima

Shitet nga: Agron 06 Dhj 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
eshte per reno nuk e di cilit lloj i bën.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim