Bandash Mercedes

Shitet nga: Agon 09 Tet 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 Bandasha Mercedes te profilit 195.65.15 jan ne gjendje te mir Qmimi 70 euro I diskutushem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim