Bandash opeli 15

Shitet nga: Xhemajl 08 Nën 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bandash opeli 15 me 5 shtrafa ose nderrin me bandash te golfit 4 me marreveshje....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim