Bandash per Land Rover

Shitet nga: Pjese 10 Gsh 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 EUR   20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shitet bandashi per land rover eshte i paperdorur dhe nuk eshte i demtuar . veq nja e kom .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim