Bandash per Opel Astra

Shitet nga: sabri 07 Jan 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 525 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandash te opel astres dhe gollf 2, te astres jan 4 ndersa te golf 2 jan 3 ne gjendje te rregullt.Ju mirpres ne 044 552 066 dhe viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim