Bandash per Passat golf 5

Shitet nga: Arben 03 Jan 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 bandash per passat ose golf5 qmimi 70 euro rotkapnet 30 me i marr komplet 90 viberi +37744266595
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim