Bandash per golf 4 Bora

Shitet nga: Disqe 05 Jan 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 copa bandash per golf 4 jan shum te mir nuk jan te dredht apo diqka te domtum per me shum mundeni me i pa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim