Bandash per golf2

Shitet nga: xxx 16 Nën 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 4bandash te gollf 2shit nxhendje tmir 25euro komplet per ma shumInfokontakti : 044843240
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim