Bandash per opel volksvagen mercedes bmw

Shitet nga: xxx 23 Tet 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandash per opel volkswagen mercedes bmw citroen etj te ardhur nga zvicra dhe gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim