Bandash te Mercedest 15

Shitet nga: Arber 18 Dhj 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   45 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten bandasht 15 per mercedes jon te ardhun prej jashti pa guma.
Nr 044-402-403
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim