Bandash te metalit per BMW .. Numer -16 me monti..

Shitet nga: Nexhi 06 Shk 07:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandasht e metalit per BMW numer -16 me kapak . Montimin dhe ballansimin e baj me kit qmim bandasht jon te posa ardhur nga ch jan temir nuk jen vozitne KS..qmimi i pa diskutushem
Kujdes nuk gjindem ne Prishtin por ne . Shtime . Flm per mirkuptim
Numri - viberit .+37744995362
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim