Bandash

Shitet nga: Fellne 02 Tet 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten bandasht te golf 3 fabrikisht nr 14 bandasht jon te rujten 3 copa jon me gjith goma,kurse njoni bandash eshte pa gom
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim