Bandasha 15

Shitet nga: Trimi 20 Shk 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Bandasha 15sh me 5 vrima Per Mercedes etj, te perdurur. qmimi pak i diskutushem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim