Bandasha per golf 4 audi a3 15 coll

Shitet nga: Nexhat 31 Tet 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
...bandasha per golf 4 audi a3 15 coll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim