Bandasha

Shitet nga: Bandash 08 Tet 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten bandashat te aluminit16sh me 5 vrima
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim