Bandasha

Shitet nga: Artan 06 Dhj 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes ose ndroj me bandasha tpezhos
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim