Bandasha

Shitet nga: Amir 18 Pri 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bandash 14 per mercedes kombi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim