Bandasha 15 me 4 shtrafa per opell

Shitet nga: Opell 07 Dhj 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bandasha 15 me 4 shtrafa per opell
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim