Bandasha 15 per vw dhe Mercedes

Shitet nga: Bel 22 Nën 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
I shes pes bandasha kater prej Tyne me gjith goma Te weres bandashat jan Te mir ndersa gomat jan pak ma shum Te perdoruna po per ver bojn bandashat tet pestit me gjith goma e kan çmimin 60 euro oferta vlen prej sodit vetem nje jav ju faleminderit per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim