Bandasha 15c per golf4 audi a3 bora

Shitet nga: Nexhat 23 Tet 02:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bandasha 15c per golf 4 audi a3 bora
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim