Bandasha 16 (5 vrima)

Shitet nga: Enver 16 Pri 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 4 bandasha 16 per Ford , Peugeot , Citroen etj.

qmimi fix 60 eu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim