Bandasha 16 (5 vrima)

Shitet nga: Enver 21 Pri 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes bandashat 16 coll per Ford,Peugeot,Citroen et.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim