Bandasha 16 opel golf

Shitet nga: Artan 06 Dhj 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Boj ndrim edhe me naj par bandasha per pezho ose me naj telefon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim