Bandasha Komplet me Rrotkapne 14Coll(Urgjent)

Shitet nga: Amir 09 Nën 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR   60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Bandasha me 5 shtrafa me RRot Kapne Komplet VW , Jan Shum Te Ruajtne as nuk Dridhin as nuk qesin jon te Ballancume mir deri para 2 dite i kam pasur te ngjita ne POLO edhe shum mir kan hec , po Polos i kom ngjit Fellne edhe per at Arsye Edhe Pi shes sepse nuk Me Duhen mo ,

Bandashat jon 14 coll dhe shiten bashk me Rrot kapne Qmimi shum i Volitshem , Pres Bleres Serioz Mundeni me Kontaktu edhe Ne Viber Dhe Whatsup +37745625297 , Gjendemi ne Fushe Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim