Bandasha golf 5 + kapakat

Shitet nga: Beni 19 Dhj 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim