Bandasha nga Gjermania

Shitet nga: AGRON 28 Nën 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
me marrveshje shes ose ndrroj bandasha te ardhur nga GJERMANIA jane 15 coll ,me 5 vrima jan te Audis,i ndroj me 16 coll per Pasatt C3.

Jane 4 copa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim