Bandasha nga Gjermania

Shitet nga: AGRON 05 Dhj 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
me marrveshje shes 4 goma te dimrit te cilat jane me bandasha,jane 195/65/15.

150 euro

Jane 4 copa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim