Bandasha per Mercedes c 15 "

Shitet nga: Bajrami 17 Pri 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes kater (4) bandashat per mercedes te serise C deri 1999, iu bejne edhe Mercedesit 190, 124 etj...
Jane te ruajtur mire dhe ipen me garancion... te balansuar...
Mund te nderrohen me mbajtes per bicikleta per veture
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim