Bandasha per golf 3 origjinal

Shitet nga: agim 13 Shk 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandasha per golf 3 origjinal ,jane shume te mire
Gjindem ne laxhen e spitalit ose Mati 1 , ne Prishtine afer Super Viva
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim