Bandasha

Shitet nga: bandasha 02 Tet 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 bandash te Golf 3 fabrikisht 14 tre jon me goma kurse njona eshte vetem Bandashi pa gome ne gjendje shum te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim