Bandasha

Shitet nga: ... 29 Shk 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten bandashat 4 copa nr.viber+37744814907
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim