Bandashat

Shitet nga: Ernest 26 Jan 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shitet 4 Bandasha 15she me 5 shtrafa.

Bejne per veturat Gjermane.

Jane te perdorura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim