Bandasht opel 4 vrima 16

Shitet nga: Opel 29 Dhj 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   90 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bandasht opel 4 vrima 16she
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim