Bandazhe

Shitet nga: Enis 18 Shk 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bandazhe 19 coll origjinal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim