Bejm instalimin e nxemjes qendrore

Shitet nga: arton 12 Gsh 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bejm instalimin e nxemjes qendrore me qmim te volitshem viber +38649457001
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim